D.U.K

Kas yra Pilates?

Pilates yra fizinės praktikos forma, kuri apima stiprinimo, lankstumo, kontrolės, kvėpavimo ir judesio koordinavimo pratimus. Tai yra švelnus, tačiau efektyvus pratimų tipas, kuris padeda gerinti laikyseną, kūno sąmonę ir judesių koordinavimą.

Kokia yra Pilates nauda?

Pilates praktika gali padėti sumažinti skausmą nugaroje, gerinti laikyseną, tobulinti lankstumą, stiprinti raumenis, pagerinti kvėpavimą, padidinti kūno sąmonę ir koordinaciją, sumažinti stresą ir praturtinti emocinę būseną.

Kur galiu rasti treniruočių tvarkaraštį?

Vilniaus tvarkaraštis: https://mypilates.lt/rezervacija/ arba Glofox programėlėje (atsisiuntus susiraskite „MyPilates” Vilnius, prisijunkite ir rezervuokite vietas į treniruotes).

Kauno tvarkaraštis https://mypilates.lt/rezervacija-kaune/ arba Glofox programėlėje (atsisiuntus susiraskite „MyPilates Kaunas”, prisijunkite ir rezervuokite vietas į treniruotes).

Kiek kainuoja Pilates reformer treniruotės?

Visas kainas galite rasti mūsų puslapyje:
Vilniaus mieste https://mypilates.lt/kainos/
Kauno mieste https://mypilates.lt/pilates-kaina-kaune/
Taip pat, parsisiuntus Glofox programėlę, susiraskite „MyPilates” studiją Vilniaus mieste arba, „MyPilates Kaunas” Kauno mieste, prisijunkite ir prie profilio rasite galimybę įsigyti narystes ir kartinius apsilankymus.

Kaip galiu atsiskaityti už treniruotes?

Apsilankymus galite įsigyti internetiniame puslapyje, Glofox programėlėje, apmokant pavedimu arba studijoje grynais / kortele.

Ar galiu gauti sąskaita faktūrą už pirkimą?

Taip, parašykite mums el.paštu info@mypilates.lt, atsiųsime sąskaitą faktūrą.

Kur galiu įsigyti specialias kojines?

Pilates grip kojines rasite kiekvienoje mūsų studijoje. Turime įvairių spalvų ir dydžių pasirinkimą.

Ar galiu pasikviestį draugą ir už jo apsilankymą apmokėti savo kreditais?

Taip galima. Parašykite mums el.paštu info@mypilates.lt arba žinutę į soc. tinklus ir mes rezervuosime vietą Jūsų draugui.
Taip pat, papildomą vietą galite rezervuoti savarankiškai. Pasirinkę treniruotę, prieš paspaudžiant rezervuoti, galite pridėti +1 į pasirinktą treniruotę.

Kiek laiko galioja kreditai?

Visi kreditų galiojimo laikai nurodyti puslapyje. Kreditai galioja nuo įsigijimo dienos.
Įsigiję kreditus Glofox programėlėje matysite kreditų galiojimo laiką.

Kartinių apsilankymų paketai galioja 3 mėnesius.
Ne piko apsilankymų paketai galioja 1 mėnesį.
Abonementai galioja 4 savaites ir atsinaujina kas 4 savaites automatiškai.

Išvažiuoju atostogų, ar galima pristabdyti abonementą atostogų metu?

Taip, galime sustabdyti Jūsų abonementą atostogų metu. Prieš išvykdami atostogauti parašykite mums el.paštu info@mypilates.lt dėl abonemento sustabdymo.

Kaip atšaukti abonementą?

Norint nutraukti turimą abonementą parašykite mums el.paštu info@mypilates.lt

Kodėl atšaukus treniruotę dingo kreditas?

Nemokamas treniruotės atšaukimas yra 12h iki treniruotės pradžios. Jei treniruotę atšaukiate likus mažiau nei 12h, kreditas yra sunaudojimas.

Kodėl buvo nuskaityti pinigai nuo mano banko sąskaitos?

Pasirinkus abonementą pinigai nuskaitomi automatiškai kas 4 savaites, o jūsų paskyra papildoma kreditais.
Norint nutraukti abonementą informuokite mus el.paštu info@mypilates.lt iki ateinančio nuskaitymo. Pinigai už abonementą nėra grąžinami.

Ar sunku atlikti Pilates pratimus?

Pilates pratimai yra švelnūs ir kontroliuojami, todėl jie nėra sunkūs. Tačiau, jie gali būti intensyvūs, ypač jei žmogus yra nepatyręs ir dar negali atlikti tam tikrų pratimų. Pilates praktika yra pritaikoma kiekvienam individualiai pagal lygį ir poreikius.

Ar Pilates yra tik moterims?

Ne, Pilates praktika yra skirta tiek vyrams, tiek moterims. Pilates treniruotės gali būti naudingos kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus.

Kiek kartų per savaitę turėčiau praktikuoti Pilates?

Rekomenduojama praktikuoti Pilates bent 2-3 kartus per savaitę, kad galėtumėte pasiekti naudos. Tačiau, dažnumas gali skirtis priklausomai nuo Jūsų asmeninių tikslų ir poreikių.

Kuo Pilates skiriasi nuo jogos ar kitų pratimų tipo?

Pilates ir joga yra panašios praktikos formos, nes jos abi apima kvėpavimo kontrolę, fizinę praktiką ir dėmesio sutelkimą. Tačiau, Pilates yra orientuotas į kūno stabilizavimą ir raumenų stiprinimą, o joga daugiau orientuota į lankstumą ir atsipalaidavimą. Be to, Pilates yra labiau kontroliuojama ir švelnesnė praktika.

Laukiuosi, ar galiu lankyti grupines treniruotes?

Deja, bet nėščiųjų į grupines treniruotes nepriimame. Norėdami užtikrinti 100% dėmesį ir tinkamą treniruotę jums siūlome rinktis individualias treniruotes su treneriais – kineziterapeutais.

Ar Pilates yra saugus nėščioms moterims?

Pilates gali būti naudingas nėščioms moterims, kadangi padeda išlaikyti kūno pusiausvyrą ir stiprinti raumenis, kurie yra svarbūs nėštumo metu. Tačiau, prieš pradedant Pilates praktiką nėštumo metu, būtina pasitarti su gydytoju ir kvalifikuotu Pilates instruktoriumi, kuris žinotų, kaip saugiai atlikti pratimus nėštumo metu.
Mūsų studijoje galima rinktis individualias treniruotes, kurių metu užtikrinsime 100% dėmesį ir saugumą treniruotės metu.

Ar Pilates gali padėti sumažinti svorį?

Nors Pilates nebuvo sukurtas kaip svorio metimo praktika, jis gali būti naudingas svorio mažinimui ir kūno formos pokyčiams. Pilates treniruotės padeda stiprinti raumenis ir deginti kalorijas, todėl gali padėti pasiekti svorio mažinimo tikslus. Tačiau, tai turėtų būti derinama su sveika mityba ir kitais fiziniais pratimais.

Ar reikia turėti patirties su Pilates reformeriais?

Nors patirtis su Pilates gali padėti suprasti kūno mechaniką ir sutelkti dėmesį, reformer treniruotės gali būti naudingos visų lygių žmonėms, įskaitant pradedantiesiems. Svarbu, kad reformer treniruotės būtų vadovaujamos kvalifikuoto Pilates instruktoriaus, kuris galėtų parinkti pratimus, atitinkančius jūsų gebėjimus ir tikslus.

Kokie yra privalumai naudojant reformer Pilates?

Pilates su reformeriais padeda gerinti raumenų stiprumą, lankstumą ir kūno pusiausvyrą. Naudojant reformer aparatą, galima padidinti pratimų efektyvumą ir atlikti pratimus, kurių negalima atlikti tik su savo kūno svoriu ar ant kilimėlių. Taip pat, sportuojant su reformer aparatais, galima padėti atsigauti po traumų ar operacijų.