Mūsų treneriai

Artūras

Domėtis Pilates mankštų metodu pradėjo dar studijuodamas kineziterapijos bakalaurą. Ši veikla jį iš karto įtraukė dėl pratimų įvairovės ir suteikiamos galimybės lavinti savo fizinę savijautą. Supratęs, kad tai yra puikus būdas pajausti savo kūną, išmokti jį kontroliuoti, nusprendė tapti sertifikuotu instruktoriumi, kad galėtų dalintis šiuo metodu su visais, siekiančiais tobulėti, atrasti kažką naujo ir nekasdieniško.

Artūras yra įtrauktas į EREPS (European Register of Exercise Professionals) registrą ir yra įsigilinęs į Pilates metodą.

Artūras

Edita

Edita yra kvalifikuota kineziterapeutė, savo patirtį kaupianti dirbant su pacientais ir dalyvaujant mokymuose. Pilates pratimus jau seniai naudoja vedant kineziterapijos užsiėmimus, nes tai ne tik efektyvu, bet ir saugu. Žinodama, kaip svarbu atlikti pratimus teisingai, kad būtų pasiekti ne tik geriausi fiziniai rezultatai, bet ir todėl, kad kūnas taptų ir liktų sveikas – pati renkasi ir visiems rekomenduoja Pilates Reformer treniruotes.

Reformer pratimų amplitudė, galimybė reguliuoti pasipriešinimo lygius ir “rėmai”, kurie neleidžia klysti – puikiai tinka tiek tiems, kas reabilituojasi po traumų ar jaučia skaumą, tiek visiems žmonėms, kurie dar neatrado savo fizinio aktyvumo srities ir nebijo tapti priklausomi sveikam sportui.

Treniruotėse Editos tikslas – edukuoti lankytojus, kad šie savo tikslų siektų maksimaliai saugiai bei efektyviai, su orientaciją į ilgaamžiškumą ir visapusį funkcionalumą.

Edita

Viktorija

Viktorija yra profesionali kineziterapeutė bei sertifikuota Pilates instruktorė. Ji nuolat tobulina žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose. 

Anot Viktorijos, „Protas – tavo treneris, o raumenys tavo komanda – ant atsarginių suolelio niekas nesėdi, tad treniruotės metu turi dirbti visas kūnas”. Šią mintį ji paverčia realybe savo treniruotėse, kur akcentuoja funkcionalumą ir įvairiapusį bei tolygų kūno vystymąsi. 

Trenerę Viktoriją sportas lydi nuo pirmųjų dienų tikrąja to žodžio prasme. Ji užaugusi sportininkų šeimoje, kurioje tėvas buvo fizinio lavinimo mokytojas, alpinistas, o motina – krepšininkė. Visai nenuostabu, kad Viktorijos gyvenimo linija pasisuko ne kur kitur, o prie sporto. Pirmąją rimtesnę pažintį su sportu Viktorija sieja su vaikų darželiu – nuo 6 metų pradėjo lankyti sportinę gimnastiką. Paauglystė pasipildė liaudies šokiais ir orientaciniu sportu. Kaip sako pati Viktorija „laksčiau Vingio parko takais ir takeliais”. Judesys buvo ir yra neatsiejama Viktorijos gyvenimo dalis. 

Anatomines žinias ir įgytą sporto patirtį Viktorija taip pat pritaiko naudojant įvairias masažo technikas. Laisvalaikiu, Viktorija labai mėgsta skaityti ir dievina keliones. Jeigu tik yra tokia galimybė – stengiasi su šeima kuo daugiau keliauti, pamatyti naujų šalių, patirti naujų įspūdžių.

Viktorija

Kostas

Kostas yra kvalifikuotas kineziterapeutas, kuris pagal specialybę dirba Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Su pilates metodu treneris susipažino ieškodamas naujų pratimų, kuriuos galėtų pritaikyti savo pacientams ir nuo tada šią metodiką naudoja savo kasdienėje kineziterapijos praktikoje.

Nuo pat mažens Kostas intensyviai sportavo, o sporto metu patirtos traumos supažindino su kineziterapijos disciplina. Tad tiek dirbdamas su pacientais, tiek vesdamas pilates užsiėmimus treneris itin akcentuoja saugaus ir dėmesingo judesio svarbą. Treniruočių tikslas – visų pirma nepakenkti žmogui ir tik tada efektyviai siekti norimų rezultatų.

Kostas

Ieva

Ieva yra profesionali kineziterapeutė. Nuo vaikystės ji labai mėgo aktyvų laisvalaikį, todėl sportas ją lydi nuo pat mažens. Ieva 12 metų lankė šokius, intensyviai sportavo sporto salėje, padėdavo žmonėms gydytis po traumų bei jų išvengti.

Atradus pilates trenerė suprato, kad tai puikus būdas nepamiršti nei vieno savo kūno raumens, nes čia viskas dirba kompleksiškai gražaus ir sveiko kūno link.

Atvykę į Ievos treniruotes sutiksite nuoširdų žmogų, kuris Jums padės suprasti savo kūną, lavinti koordinaciją, sutvirtinti raumenis bei motyvuos sugrįžti vėl ir vėl. Savo klientams Ieva visada akcentuoja koncentruotis į patį procesą, o rezultatai ateis savaime.

Ieva pažada, kad po kiekvienos treniruotės jausitės vis geriau ir šio jausmo nesinorės praleisti!

Ieva

Guoda

Ieškodama unikalaus būdo integruoti judėjimą ir protą į savo kasdienį gyvenimą, atradau Pilates metodą, kuris sužavėjo savo efektyvumu bei įkvėpė ir paskatino siekti asmeninio tobulėjimo ir juo dalintis su kitais.

Dirbdama kineziterapijos srityje su įvairiomis traumomis įgijau tiek teorinių žinių, tiek ir praktinės patirties, kurią noriu panaudoti užsiėmimuose, padedant žmonėms suprasti ir stiprinti savo kūną, todėl mano treniruotės bus saugios ir orientuotos į efektyvų judėjimą. Treniruočių metu stiprinsite ne tik kūną, bet ir ugdysite vidinę stiprybę.

Mano tikslas yra skatinti žmones rūpintis savo sveikata ir savijauta, nes judėjimas gali būti ne tik naudingas kūnui bet ir turėti teigiamą poveikį požiūriui į gyvenimą. Pilates Reformer metodas yra puikus įrankis gilesnių kūno raumenų stiprinimui bei sąmoningam judėjimui, todėl užsiėmimų metu akcentuosiu, kad kiekvienas pratimas būtų atliekamas kuo įmanoma teisingiau ir pagal kiekvieno kūno galimybes.

Kviečiu Jus prisijungti prie mano treniruočių ir atrasti teigiamą judėjimo poveikį tiek kūnui, tiek protui!

Simona

Simona yra fizinio aktyvumo specialistė, specializuojasi Pilates mankštose ant kilimėlių bei su Reformer treniruokliais.
Simona jau nuo pat pradžių buvo sužavėta Pilates metodikos, o studijuodama VDU Švietimo Akademijoje pasirinko Pilates trenerės kryptį, siekdama gilinti savo žinias ir įgūdžius. Papildomai ji baigė Reformer kursus Polestar Pilates UK mokykloje.
Jos treniruotės akcentuoja ne tik pratimų pakartojimą, bet ir mokymąsi judesius atlikti taisyklingai. Dėmesys skiriamas visapusiškam kūno gerinimui, įskaitant ištvermę, lankstumą, pusiausvyrą ir koordinaciją. Jei norite pasiekti harmoniją tarp proto ir kūno bei pagerinti savo fizinę būklę – treniruotės su Simona yra puikus pasirinkimas.

Milda

Jau daugiau nei 10 metų domiuosi žmogaus kūnu, judėjimu, anatomija. Nuolat tobulėju Pilates ir Body Control Pilates sistemų moksluose. Jau 8 metus esu sertifikuota pilates trenerė.
Pasirinkau kineziterapijos studijas, kadangi pagrindinis šios sistemos kūrėjo J. Pilateso tikslas buvo reabilitacija po ligų ir traumų, susijusių su raumenų ir kaulų sistema. Supratau, jog privalau gerai išmanyti kūno sandarą, sąnarių, raiščių funkcijas, tikslias jų padėtis, suprasti, dėl ko atsiranda raumenų disbalansas ir mokėti parinkti tokius pratimus, kurie būtų ypač veiksmingi kiekvienam.
Kineziterapijos studijos, įvairūs ir tikslingi seminarai, kvalifikacijos kėlimo kursai, profesionalūs lektoriai suteikė galimybę suprasti kūno galimybes ir judesio naudą.
Mano tikslas – tobulinti judėjimą, suteikti kūnui grakštumo, lengvumo ir padėti išlaikyti jį kiek įmanoma sveikesnį.
Kodėl pilates? Pilateso pratimų nauda yra viena iš reabilitacijos priemonių. Didžiausias dėmesys šių pratimų taikymo praktikoje yra koncentruojamas į laikysenos gerinimą, judesio plastiškumą: „Tai dovanos tau lankstumą, grakštumą ir galią ir neabejotinai atsispindės tavo eisenoje, elgesyje ir darbuose“- teigė Dž. H. Pilates (Siller, 2004).

Ramutė

Praktikoje esu kineziterapeutė ir sveikos gyvensenos specialistė, bet ir kasdienybėje „kvėpuoju“ paieškomis geresnės savijautos link plačiąja prasme.


Judesį renkuosi nes šis išlaisvina, suteikia galimybę pažinti save ir tvirtesniu žingsniu žengti priimant kasdienius iššūkius. Suteikdamas pasitikėjimo, bet tuo pačiu ir neleisdamas “atsikvėpti” judėjimas moko keistis, neskubėti ir įsipareigoti sau. Neaprėpiama galybė praktikų, bei naujovių susipinančių su netradicine medicina reikalauja nuolatinio tobulėjimo, žinių gilinimo bei taikymo praktikoje. Žmogaus kūnas ir individualumas leidžia būti kūrybiška. Tikslumas pasižymi tuo, jog negalime nukrypti nuo tam tikrų normų, turime sukaupti labai tvirtą teorinį pagrindą ir svarbiausia – nepakenkti. Na, o kūrybiškumas išlaisvinamas per individualumą – visgi tikiu, kad nėra vienos taisyklės tinkančios kiekvienam. Į kiekvieną iš jūsų stengiuosi pažvelgti „naujomis“ akimis.
Štai tokia specialiste stengiuosi būti ir praktikoje – preciziškai kūrybiška

Unė

Esu kineziterapeutė, profesionali triatlonininkė ir Lietuvos triatlono čempionė. Sportas yra mano gyvenimo būdas bei didžiausia aistra. Kaip kineziterapeutė žinau, koks svarbus yra teisingas judesys ir kūno sąmoningumas, tad mano tikslas yra dalintis savo žiniomis, skatinti sveiką gyvenimo būdą ir padėti kiekvienam atrasti judėjimo džiaugsmą.

Iš manęs galite tikėtis įkvėpimo, motyvacijos ir, žinoma, kokybiškų treniruočių, kuriose sutelkdami dėmesį į kontroliuotus judesius ir kvėpavimą, stengsimės pagerinti stabilumą, laikyseną ir jėgą. Su nekantrumu lauksiu jūsų treniruotėse!  

Kornelija

Judėjimas ir pagalba kitiems – mano didžiausias prioritetas. Nuo pat mažens rūpinausi savo, artimųjų bei draugų fizine sveikata. Supratusi, kad savo ateitį noriu sieti su pagalba žmonėms per fizinį aktyvumą – sėkmingai įstojau į kineziterapijos studijas Vilniaus universitete, o šiais metais pradėjau ir papildomus treniravimo mokymus Lietuvos sporto universitete.

Mano sudaromos treniruotės remiasi traumų prevencijos, raumenų disbalanso mažinimo, sąnarių, raiščių bei raumenų sistemų gerinimo principais, kuriuos šiuo metu sėkmingai gilinu bei tobulinu studijų bei mokymų metu. Pažadu, kad visą dėmesį bei žinias stengsiuosi kuo kokybiškiau pritaikyti treniruočių metu.

Mano misija – padėti žmonėms sustiprinti savo kūną fiziškai bei atrasti vidinę ramybę ir stiprybę, pasitelkiant pilateso metodą.
Padėsiu, palaikysiu, rūpinsiuosi bei suteiksiu motyvacijos visiems, kurie atvyks į mano vedamas treniruotes, todėl labai lauksiu jūsų visų!