Mūsų treneriai

Artūras

Domėtis Pilates mankštų metodu pradėjo dar studijuodamas kineziterapijos bakalaurą. Ši veikla jį iš karto įtraukė dėl pratimų įvairovės ir suteikiamos galimybės lavinti savo fizinę savijautą. Supratęs, kad tai yra puikus būdas pajausti savo kūną, išmokti jį kontroliuoti, nusprendė tapti sertifikuotu instruktoriumi, kad galėtų dalintis šiuo metodu su visais, siekiančiais tobulėti, atrasti kažką naujo ir nekasdieniško.

Artūras yra įtrauktas į EREPS (European Register of Exercise Professionals) registrą ir yra įsigilinęs į Pilates metodą.

Artūras

Edita

Edita yra kvalifikuota kineziterapeutė, savo patirtį kaupianti dirbant su pacientais ir dalyvaujant mokymuose. Pilates pratimus jau seniai naudoja vedant kineziterapijos užsiėmimus, nes tai ne tik efektyvu, bet ir saugu. Žinodama, kaip svarbu atlikti pratimus teisingai, kad būtų pasiekti ne tik geriausi fiziniai rezultatai, bet ir todėl, kad kūnas taptų ir liktų sveikas – pati renkasi ir visiems rekomenduoja Pilates Reformer treniruotes.

Reformer pratimų amplitudė, galimybė reguliuoti pasipriešinimo lygius ir “rėmai”, kurie neleidžia klysti – puikiai tinka tiek tiems, kas reabilituojasi po traumų ar jaučia skaumą, tiek visiems žmonėms, kurie dar neatrado savo fizinio aktyvumo srities ir nebijo tapti priklausomi sveikam sportui.

Treniruotėse Editos tikslas – edukuoti lankytojus, kad šie savo tikslų siektų maksimaliai saugiai bei efektyviai, su orientaciją į ilgaamžiškumą ir visapusį funkcionalumą.

Edita

Viktorija

Viktorija yra profesionali kineziterapeutė bei sertifikuota Pilates instruktorė. Ji nuolat tobulina žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose. 

Anot Viktorijos, „Protas – tavo treneris, o raumenys tavo komanda – ant atsarginių suolelio niekas nesėdi, tad treniruotės metu turi dirbti visas kūnas”. Šią mintį ji paverčia realybe savo treniruotėse, kur akcentuoja funkcionalumą ir įvairiapusį bei tolygų kūno vystymąsi. 

Trenerę Viktoriją sportas lydi nuo pirmųjų dienų tikrąja to žodžio prasme. Ji užaugusi sportininkų šeimoje, kurioje tėvas buvo fizinio lavinimo mokytojas, alpinistas, o motina – krepšininkė. Visai nenuostabu, kad Viktorijos gyvenimo linija pasisuko ne kur kitur, o prie sporto. Pirmąją rimtesnę pažintį su sportu Viktorija sieja su vaikų darželiu – nuo 6 metų pradėjo lankyti sportinę gimnastiką. Paauglystė pasipildė liaudies šokiais ir orientaciniu sportu. Kaip sako pati Viktorija „laksčiau Vingio parko takais ir takeliais”. Judesys buvo ir yra neatsiejama Viktorijos gyvenimo dalis. 

Anatomines žinias ir įgytą sporto patirtį Viktorija taip pat pritaiko naudojant įvairias masažo technikas. Laisvalaikiu, Viktorija labai mėgsta skaityti ir dievina keliones. Jeigu tik yra tokia galimybė – stengiasi su šeima kuo daugiau keliauti, pamatyti naujų šalių, patirti naujų įspūdžių.

Viktorija

Kostas

Kostas yra kvalifikuotas kineziterapeutas, kuris pagal specialybę dirba Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Su pilates metodu treneris susipažino ieškodamas naujų pratimų, kuriuos galėtų pritaikyti savo pacientams ir nuo tada šią metodiką naudoja savo kasdienėje kineziterapijos praktikoje.

Nuo pat mažens Kostas intensyviai sportavo, o sporto metu patirtos traumos supažindino su kineziterapijos disciplina. Tad tiek dirbdamas su pacientais, tiek vesdamas pilates užsiėmimus treneris itin akcentuoja saugaus ir dėmesingo judesio svarbą. Treniruočių tikslas – visų pirma nepakenkti žmogui ir tik tada efektyviai siekti norimų rezultatų.

Kostas

Ieva

Ieva yra profesionali kineziterapeutė. Nuo vaikystės ji labai mėgo aktyvų laisvalaikį, todėl sportas ją lydi nuo pat mažens. Ieva 12 metų lankė šokius, intensyviai sportavo sporto salėje, padėdavo žmonėms gydytis po traumų bei jų išvengti.

Atradus pilates trenerė suprato, kad tai puikus būdas nepamiršti nei vieno savo kūno raumens, nes čia viskas dirba kompleksiškai gražaus ir sveiko kūno link.

Atvykę į Ievos treniruotes sutiksite nuoširdų žmogų, kuris Jums padės suprasti savo kūną, lavinti koordinaciją, sutvirtinti raumenis bei motyvuos sugrįžti vėl ir vėl. Savo klientams Ieva visada akcentuoja koncentruotis į patį procesą, o rezultatai ateis savaime.

Ieva pažada, kad po kiekvienos treniruotės jausitės vis geriau ir šio jausmo nesinorės praleisti!

Ieva