Mūsų išskirtinumas

Suteikiame aukščiausios kokybės, išskirtines paslaugas. Mus galima rinktis dėl daug priežasčių, nusprendėme išskirti 10 konkrečių punktų, kurie MyPilates padaro unikaliu

Kokybė mums visada svarbiausia – būtent todėl pas mus dirba tik medicininį (Kineziterapeuto) išsilavinimą turintys treneriai. Tai taip pat suteikia progą suteikti ir privačias Kineziterapeuto konsultacijas, kuriose galima numatyti specifinius, Jūsų poreikius atitinkančius tikslus bei atsakyti į iškilusius klausimus.

Suprantame, kad sportuojant svarbu visapusiškumas. Todėl padedant Jums siekti kūno rengybos tikslų, siūlome konsultacijas su dietologu bei galimybę įsigyti Jums sudarytų mitybos planų.

Nerandate laiko atvažiuoti į studiją, bet vistiek norite sportuoti Pilates? Siūlome jums Pilates online treniruotes ant kilimėlio. Tai puikus būdas pajausti, kiek daug galite nuveikti su savo kūno svoriu ir papildomomis priemonėmis.

Pilates Academy – kursas žingeidiems. Tiems, kas nori gilesnio supratimo kaip veikia kūnas ir kodėl atliekame tam tikrus pratimus, siūlome online užsiėmimus kurių metu giliau panagrinėsime anatomiją bei mokslą, slypinti už Pilates treniruočių.

Kartu sportuojančios poros džiaugiasi geresniais santykiais. Rekomenduojame aktyvų porų laisvalaikį – tad siūlome specialius abonementus su antrąja puse.

Dievini Pilates, tačiau keletas užsiėmimų per savaitę yra per mažai? Siūlome neribotą narystę, kurią nusipirkus į grupinius užsiėmimus galėsi atvykti kasdien.

Vieninteliai Lietuvoje naudojame Marithew reformerius, išsiskiriančius savo klase ir kokybe.

Visi esame skirtingi, tad grupines treniruotes skirstome į lygius, kad tinkamai prisitaikyti prie Jūsų lūkesčių.

Siekiame būti ne tik vieta sportui, tačiau ir vieta susirinkti bendraminčiams. Skatiname žmones bendrauti, organizuojame periodinius susitikimus kur aptarsime sportą, sveiką gyvenseną bei kitus aktualius klausimus.

Puiki lokacija ir privatumo jausmas – suderinama! Tik pas mus mėgaukis ramybe žengęs vos kelis žingsnius nuo miesto centro.